Komik Oyunlar > Komik Oyunlar > Çıldırmış Balotelli

REKLAM
Lütfen Bekleyiniz. Oyun Yükleniyor...

REKLAM
OYUN BİLGİLERİ
OYUN ADI: Çıldırmış Balotelli
AÇIKLAMASI: Oyun yüklendikten sonra play botununa basarak oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda sinirli bir futbolcu yer almakta. Bu ünlü futbolcu balotelli. Balotelli çılgına döndü ve maçtan sonra yenilmenin sinriyle etrafa saldırıyor. Onu yönlendiren kişi siz olacaksınız. Komik oyunlar için eylenerek oynayacağınız bir oyun. Oyunu oynamak için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanın. Ayrıca ayakkabı fırlatmak ve yumruk atmak için R, S tuşlarını kullanabilirsiniz. komik-oyunlar.com iyi eylenceler diler...
KAÇ DEFA OYNANDI: 1,099 defa
PUANI: 0
AYNI KATEGORİDEN BENZER OYUNLAR


hazine avcısı sitemizide ziyaret ediniz.
REKLAM
- Sitemap - Hakkımızda - Gizlilik Politikası - İletişim

Komik Oyunlar

Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır.

Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.

En güzel Komik Oyunlar Eğlenceli Oyunlar, Egitici Oyunlar, Zeka oyunları, Güldüren Oyunlar, ve benzeri, Çocuk Oyunları,  içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Daha ne bekliyorsunuz, Hadi Eğlenceye.

 

© Copyright 2006