Komik Oyunlar > Komik Oyunlar > Uzaydaki Amca

REKLAM
Lütfen Bekleyiniz. Oyun Yükleniyor...

REKLAM
OYUN BİLGİLERİ
OYUN ADI: Uzaydaki Amca
AÇIKLAMASI: Oyun yüklendikten sonra başla baloncuğuna tıklayarak oyunu oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Oyunu oynamak için mausenizi kullanın. Bu harika komik oyunda amcanızı rokete bağlayıp uzaya fırlatmışlar. Korkudan ne yapacağını şaşıran amcanıza yardım etmeniz lazım. Çünkü bir de gök taşları ortaya çıktı ve eğer amcanıza sürekli çarparlarsa amcanız patlayabilir. Amcanızı gök taşlarından kurtarmaya çalışın. Mausenizle amcayı hareket ettirin ve gök taşlarının değmesini engelleyin. Dikkatli ve hızlı olun. komik-oyunlar.com iyi eylenceler diler...
KAÇ DEFA OYNANDI: 4,096 defa
PUANI: 0
AYNI KATEGORİDEN BENZER OYUNLAR


hazine avcısı sitemizide ziyaret ediniz.
REKLAM
- Sitemap - Hakkımızda - Gizlilik Politikası - İletişim

Komik Oyunlar

Sitemizdeki oyunlar tek tek elle yüklenmiştir ve çocuk ruh sağlığına olumsuz etki yapabileceği düşünülen oyunlar mümkün olduğunca eklenmemeye çalışılmıştır.

Yinede gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir. Oyunlardan sakıncalı olabileceğini düşündüklerinizi bize iletirseniz en kısa sürede gereken yapılacaktır.

En güzel Komik Oyunlar Eğlenceli Oyunlar, Egitici Oyunlar, Zeka oyunları, Güldüren Oyunlar, ve benzeri, Çocuk Oyunları,  içeren sitemiz, sürekli güncellenerek hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Daha ne bekliyorsunuz, Hadi Eğlenceye.

 

© Copyright 2006